Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3

Koberce Čech - Ondřej Wessely (pobočka Klášterec nad Ohří)

Specializovaný maloobchodní prodej podlahových materiálů. Koberce, PVC, linoleum, Marmoleum, Vinylové podlahy. Nábytek, Zdravotní matrace. Podlahářské služby, pokládka podlah.

U Potka 520, Klášterec nad Ohří

Koberce Čech - Ondřej Wessely

Specializovaný maloobchodní prodej koberců, PVC, lina, vinylových, laminátových, korkových a dřevěných podlah. Podlahářské práce, pokládka podlah, vyrovnávání podkladů. Renovace bytů. Prodej a montáž nábytku. Zdravotní matrace.

Kostelní 75, Jirkov

SAIMM

Nabízíme prodej i pokládku dřevěných, laminátových a korkových podlah. Dále pak prodej i montáž interiérových dveří SAPELI, PRŮM a bezpečnostních dveří NAPAKO. V prodeji též designové podlahy a dveře.

Husova 2983/77, Chomutov

Solarní elektrárny

Pokud hledáte silného partnera na poli fotovoltaiky, který by vám zrealizoval sluneční elektrárnu na klíč, tzn. vypracování veškeré agendy, počín...

Načetín 7, Kalek

Orrico, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a plastové dveře. Dodáváme a montujeme garážová vrata, hliníková okna, rolety, žaluzie a doplňky oken.

28. října 3649/21, Chomutov

Fisad, s.r.o.

Prodáváme stavební materiál.

Chomutovská ev.č. 1742, Jirkov

Mgr. Hana Horská - prodej střešních krytin

Prodávají střešní krytiny, okapové a zateplovací systémy. Dále provádí opláštění hal a úpravy povrchů stěn.

Blatenská , Chomutov

KERNER, s.r.o.

Vyrábí eurookna IV 68, eurookna IV 78, eurodveře, dřevěná okna, špaletová okna, interiérové a vchodové dřevěné dveře, schodiště. Dále vyrábí dřevěné palety, bedny a řezivo. Zakázková truhlářská výroba. Záruka kvality ISO 9001 a 14001.

Zadní Vinohrady 5412, Chomutov

Staviva IMPULS s.r.o.

Dodávají stavebniny, stavební a střešní materiál firem: Porotherm, Ytong, Best, Liapor, KB Blok, Mea, Rockwool, Cemix, Custom, Bramac, Tondach. Prodávají cihly, dlažbu, hurdisky, izolace, sádrokartony, komíny, okna.

Dolní 3398, Chomutov

Mešek Václav VM

Dodávají a montují garážová vrata, brány, závory, rolety a markýzy, včetně pohonů a ovládání. Nově i hliníkové brány a požární rolovací vrata až EW60. Kalkulace on-line.

Kmochova 5452, Chomutov

L2M - rolety, s.r.o.

Jsem výrobce a dodavatel okenních rolet, rolovacích vrat a mříží, vjezdových bran a pohonů, hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a fasád. Dodáváme garážové a průmyslové vrata a veškeré produkty firmy HÖRMANN. Nabízíme montáž, servis a osobní přístup.

Droužkovická 333, Údlice

Trident Plus, s.r.o.

Nabízíme prodej a montáž komínových systémů.

Všehrdy 59, Všehrdy

PREFA ŽATEC

Nabízíme výrobu a montáž prefabrikovaných konstrukcí (hal, skeletů) pro občanskou a průmyslovou výstavbu. Výroba dílců pro pozemní a inženýrské stavby, dodávky stropních dutinových panelů, filigrány, kazetové panely, montované garáže, kanalizační program.

Leoše Janáčka 1270, Žatec

Otherm Chomutov, s.r.o.

Prodávají a montují plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře.

Meisnerova 1133, Chomutov

GARDINIA HOME DECOR CR, spol. s r.o.

Vyrábí vnitřní dekorace, sluneční ochrany a garnýže. Prodávají rolety, žaluzie, plissé, stylové záclonové soupravy, vitrážní tyčky, regálové systémy pro domácnost, markýzy, sítě proti hmyzu, záclonové kolejničky, bambusové rolety a stěny.

Velichov 41, Žatec

Marian Ješko - prodej montovaných hal

Nabízí starší montované haly různých typů a rozměrů, projektování, montáž, demontáž, a repase, dále pak také vysokotlaké nástřiky.

Rudé armády 70, Droužkovice

Nelumbo, spol. s r.o.

Dodáváme solární elektrárny pro firmy i domácnosti, solární systémy pro ohřev TUV a přitápění, solární kolektory a panely. Nabízíme výstavbu a zprovoznění fotovoltaické elektrárny. Další solární produkty - zahradní lampy, fontánky, hračky.

Pražská 585, Chomutov

LENAservis s.r.o.

Jsme regionální zástupce výrobce stínící techniky společnosti SERVIS CLIMAX a.s. Nabízíme venkovní žaluzie, rolety a markýzy, vnitřní žaluzie, textilní rolety, plisé, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře, stěny (dřevo, plast, koženka), doplňky pro střešní okna.

Bezručova 362, Jirkov

Eximet Plast, spol. s r.o.

Vyrábí plastová okna a dveře až v 5-ti komorovém provedení se systém KBE. Provádí montáže plastových oken a dveří včetně příslušenství: žaluzie, parapety, rolety, sítě proti hmyzu. Nabídky vypracujeme zdarma.

Libočanská 925, Žatec

Aleš Kotyk - okenní systémy

Prodávají a montují plastová okna a dveře. Mají vše kolem oken - parapety, žaluzie (horizontální i vertikální), sítě proti hmyzu, kompletní servis, poradenství, návrhy oken - doplňků. Vrata, brány, rolety. Provádí zasklívání balkónů a lodžií.

Blatenská 2358/121, Chomutov

Remei CZ, spol. s r.o.

Vyrábí tekuté a práškové barvy (pigmenty) do betonu, přísady jako jsou plastifikátory, urychlovače, zpovalovače, provzdušňovadla a prostředky na vymývání betonu (vymývací papír, laky, pasty). Zajišťují dávkovací a stříkací zařízení.

Spořická 4751, Chomutov

NMC Czech, s.r.o. - e-shop

Nabízíme výrobu a prodej interiérových doplňků, mezi které patří stropní kazety, lišty a rozety z polystyrénu a polyuretanu. Dále pak výroba a prodej vodo-topo izolací z pěnového polyetylenu, kaučuku a izolace pod laminátové podlahy-kročejové izolace.

Spořická 4949, Chomutov(výdejní místo)

L.A.INTERIÉR, s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž plastových oken, zateplování objektů a zateplování fasád, přestavba interiérů, podlahářské, truhlářské, instalatérské a elektrikářské práce.

Nerudova 63/16, Chomutov

RV Mont - Stínící technika

Nabízíme stínicí techniku. Vyrábíme horizontální žaluzie pro plastová okna a sítě proti hmyzu. Dodáváme vertikální látkové žaluzie, interiérové látkové rolety, žaluzie a rolety do střešních oken, venkovní žaluzie a rolety. Výroba, prodej a montáž.

Na Moráni 4969, Chomutov

Denisa Lukášová - OLF LUKRA

Nabízíme půjčovnu a prodej lešení. Nabízíme montáž, demontáž a pronájem lešení: trubkové, rámové, pojízdné lešení. Provádíme zednické a pomocné stavební práce. Další činností je autodoprava do 8 tun.

Mostecká 2580, Žatec(Administrativní budova chmelařství)

Terman, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej fasádního a podlahového polystyrenu. Firma nabízí desky z pěnového polystyrenu vysoké kvality v krátkých dodacích termínech. Tvarovaný polystyren - dekorační stavební prvky, ekoprostyren. Vlastní rozvoz v rámci Čech.

Libušina 5346, Chomutov(areál válcovny trub)

Jaroslav Somr KYN - AG

Nabízíme bezpečnostní, protisluneční a dekorační fólie včetně montáže. Zajišťujeme bezpečnostní služby, fyzickou i technickou ostrahu.

Na Moráni 5357, Chomutov

Tamara Axmannová - stínicí technika

Nabízíme výrobu, prodej a montáž garážové a stínicí techniky.

Palackého 4082, Chomutov

Václav Tajbl - Prodej žaluzií a doplňků

Prodejce žaluzií a doplňků.

Růžová 2698, Žatec

Jindřich Melmer - pokládka podlah

Pokládáme plovoucí podlahy.

Husova 2086, Žatec

Pavel Škarýd - prodej dveří

Nabízíme dovoz a prodej masivních dveří z brazilského mahagonu.

Svatopluka Čecha 895, Žatec

Okna Wiedner, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme plastová okna a dveře.

Luční 4779, Chomutov

Master K, v.o.s.

Prodáváme dlažby a obklady.

Blatenská 917/73, Chomutov

REPOL CZ, s.r.o.

Zabývají se dovozem a zpracováním přírodního kamene, zejména žuly, mramoru a onyxu.

Kochova 1185, Chomutov

Polysmat, s.r.o.

Prodáváme polystyrénové stropní desky, panely, ozdobné lišty z polystyrénu.

Spořická 4949, Chomutov(areál Povodí Ohře s.p.)

Petr Novotný Reno

Nabízíme prodej a montáž plastových oken.

Vinařická 1290, Jirkov

Prodoor, s.r.o.

Nabízíme prodej dřevěných eurooken, dveří, zárubní a plovoucích podlah. Provádění kompletací dodávek na klíč.

Otvice 73, Otvice

Unicol, a.s.

Nabízí cihly, tvárnice, malty, polystyren, sádrokartony, tepelné izolace, hydroizolace, střešní okna a krytiny, fasádní a interierové barvy. Prodávají pletivo, minerální podhledy, betonové bloky, zateplení, kari sítě, zárubně, spojovací materiál.

Spořická 5416, Chomutov

FEMAT, s.r.o.

Nabízíme dodávky potrubí a potrubních sítí.

Zadní Vinohrady 5340, Chomutov

Schody AZ

Nabízíme výrobu, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovali jsme schodiště v rodinných domech, bytech, městské rozhledně, historické věži. Montujeme stavební pouzdra.

Palackého 5405, Chomutov

 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?