Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

Strana:   1 2 3 4 5

Poptávka

Text poptávky: *

Vaše jméno (firma): *
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *

* Takto označené položky je povinné vyplnit.

Zpět bez odeslání

Orrico, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a plastové dveře. Dodáváme a montujeme garážová vrata, hliníková okna, rolety, žaluzie a doplňky oken.

28. října 3649/21, Chomutov

Markoflor

Zahradnictví nabízí maloobchodní i velkoobchoní prodej okrasných jednoletých i trvalých květin a široký sortiment sazenic zeleniny a bilinek.

Pesvice 17, Jirkov

Anna Kannewurf

Výrobce světelných betlémů,vánoční a celoroční bytové dekorace,vonné svíce,květinová dekorace...vzorková prodejna-kamenný obchod-Chomutov. Montážní dílna,montování komponentů v celek.

Revoluční 47/11, Chomutov

EXE CZ, s.r.o.

Výroba a prodej značkového oblečení EXE. Prodáváme jeansové oblečení a doplňky, trička a košile.

Březenecká 4799, Chomutov

Monitoring platební morálky

Nabízíme automatické ověřování a monitoring platební morálky více než 75 000 firem. S pravidelně aktualizovanou a spolehlivou databází snižujete riziko nesplacených pohledávek na minimum.

Okružní 553/5, Klášterec nad Ohří

POWERSTORE

výrobce a dovozce wellness a SPA kosmetiky. Nabízíme sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, gely proti celulitdě, skořicové zábaly. tělová mléka proti celulitidě, čokoládový program

Školní 1273, Chomutov

KERNER, s.r.o.

Vyrábí eurookna IV 68, eurookna IV 78, eurodveře, dřevěná okna, špaletová okna, interiérové a vchodové dřevěné dveře, schodiště. Dále vyrábí dřevěné palety, bedny a řezivo. Zakázková truhlářská výroba. Záruka kvality ISO 9001 a 14001.

Zadní Vinohrady 5412, Chomutov

Selská vejce s.r.o.

Produkujeme konzumní vejce a služby následující. Čerstvými vejci zásobujeme velkoobchodní i maloobchodní sítě, kuchyně a stravovací zařízení.

Raisova 5484, Chomutov

NACK, s.r.o.

Návrh, výroba a prodej těsnění - těsnicí desky (klingerit), pryže, přírubová a tvarovaná těsnění, ucpávkové šňůry a kroužky, teflon, teflonové pásky, těsnění obalovaná, celokovová a hydraulická. Dodáváme tlakové a tlakosací hadice vč. příslušenství.

Ruská 75/15, Chomutov

Radim Solnický - Andys

Velkoobchod s dětským zbožím. Na český trh výhradně uvádíme kolekce renomovaných francouzských značek Babymoov, Baghera, Bawi a Olmitos. V nabídce máme hračky, jídelní a kojenecké potřeby, plechová šlapací autíčka a odrážedla.

Lípová 2666, Žatec

L2M - rolety, s.r.o.

Jsem výrobce a dodavatel okenních rolet, rolovacích vrat a mříží, vjezdových bran a pohonů, hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a fasád. Dodáváme garážové a průmyslové vrata a veškeré produkty firmy HÖRMANN. Nabízíme montáž, servis a osobní přístup.

Droužkovická 333, Údlice

Titanovepanve.com

Prodávají a nabízí titanové, nerezové, keramické a diamantové hrnce, pánve a nádobí. Kuchyňské nádobí, fondue, tlakové hrnce, grily na kuřata i odšťavnovače. Zboží zaváží do 24 hodin po celé ČR zdarma.

Hrušovany 61, Hrušovany

Repliky.info

Prodej historických zbraní a mečů katana, funkčních i dekoračních. Dále nabízíme repliky palných zbraní, zbroje a helmice. Vše pro milovníky zbraní, stylové vybavení interiéru, široká nabídka dárkových předmětů, kostýmů. Luky, kuše a příslušenství.

Račetice 161, Račetice

Kebek, s.r.o.

Velko-maloobchod spojovacího materiálu. Import standardů (šrouby, matice, podložky) od výrobců z celého světa. 15.000 položek k dodání ihned. Vlastní výroba výkresových součástí obráběním a lisováním. Individuální řešení logistiky dodávek.

Pražská 5382, Chomutov

PREFA ŽATEC

Nabízíme výrobu a montáž prefabrikovaných konstrukcí (hal, skeletů) pro občanskou a průmyslovou výstavbu. Výroba dílců pro pozemní a inženýrské stavby, dodávky stropních dutinových panelů, filigrány, kazetové panely, montované garáže, kanalizační program.

Leoše Janáčka 1270, Žatec

PETR BUREŠ

Vyrábí a prodávají homologované nerezové ochranné rámy. Nerez doplňky a příslušenství pro off-road automobily a motocykly. Dále nerezové oceli do stavebnictví. Nerez zábradlí, madla, schodiště, žebříky, atypické konstrukční prvky, vše z nerezu.

Drmaly 8, Vysoká Pec

Remei CZ, spol. s r.o.

Vyrábí tekuté a práškové barvy (pigmenty) do betonu, přísady jako jsou plastifikátory, urychlovače, zpovalovače, provzdušňovadla a prostředky na vymývání betonu (vymývací papír, laky, pasty). Zajišťují dávkovací a stříkací zařízení.

Spořická 4751, Chomutov

Koda, s.r.o.

Jsme pila, dřevovýroba, truhlárna. Vyrábíme dřevěné obaly, bedny, palety, protihlukové panely, vazníky, řezivo, krovy, sněhové zábrany, podlážky. Nabízíme truhlářské výrobky, balkony, pergoly, altány, truhlíky, zástěny, mříže, ploty, dětská hřiště. IPPC.

Blatno 118, Blatno

rt steel, s.r.o., s.r.o.

Prodej hutního materiálu, zejména trubek, potrubních dílů a výkovek. Dále především legované ocele kotlové jako WB36, P91, P92, 10CrMo9-10, 13CrMo4, 15128 a další. Nabízíme broušení a dělení trubek.

Čelakovského 4297, Chomutov

METALL QUATRO, spol. s r.o.

Výrobce, prodejce, montáže: kuchyňské linky na míru, zakázkový nábytek, kvalitní plastová(profily VEKA), hliníkové okna, dveře, dřevěná eurookna, levné certifikované lešení MQ2.

Vysoká Pec 2, Vysoká Pec

NORD-LOCK, s.r.o.

Výroba upevňovacího a spojovacího materiálu.Výroba a prodej systému jištění šroubových spojů, který zabraňuje jejich samovolnému uvolnění následkem vibrací a rázů.

Spořická 1874/39, Chomutov

Atik

Vyrábí a prodávají kuchyňské linky. Nabízí kuchyně, spotřebiče, nádobí, hrnce, nože, sklo, porcelán. Výroba a montáž gastro kuchyní. Pro ženy koutek bižuterie.

Št. kpt. Kouby 2138/24, Chomutov

Eximet Plast, spol. s r.o.

Vyrábí plastová okna a dveře až v 5-ti komorovém provedení se systém KBE. Provádí montáže plastových oken a dveří včetně příslušenství: žaluzie, parapety, rolety, sítě proti hmyzu. Nabídky vypracujeme zdarma.

Libočanská 925, Žatec

RV Mont - Stínící technika

Nabízíme stínicí techniku. Vyrábíme horizontální žaluzie pro plastová okna a sítě proti hmyzu. Dodáváme vertikální látkové žaluzie, interiérové látkové rolety, žaluzie a rolety do střešních oken, venkovní žaluzie a rolety. Výroba, prodej a montáž.

Na Moráni 4969, Chomutov

Severočeské pískovny a štěrkovny, s.r.o.

Výrobce kamene a drti.Výroba písku a štěrku.

Chbany-Roztyly 3, Chbany

Busch Helmets, s.r.o.

Vyrábíme cyklistické helmy a přilby. Máme on-line obchod a velkoobchod cyklistických helem.

Pražská 5494, Chomutov

Urik, s.r.o.

Prodej hutních výrobků z vysokolegovaných ušlechtilých ocelí. Zajišťování dodávky hutních materiálů.

Škroupova 1325/34, P.O.Box 25, Chomutov

Flex Invest, s.r.o.

Prodej a pronájem mobilních nádrží Fuelmaster a Truckmaster na naftu a použitý olej. Velkoobchodní dodávky pohonných hmot.

Poděbradova 1157/8, Chomutov

Mitap Chomutov, spol. s r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem papíru, školních i kancelářských potřeb a drogerie.

Blatenská 3202/63, Chomutov

Antonín Topinka - Floratex, výroba umělých květin

Nabízíme výrobu a prodej voskovaných květin, barvení a flokování přírodních materiálů, výrobu svíček a dekoračních doplňků.

Alfonse Muchy 4148, Chomutov

V. Nedvěd, s.r.o.

Výrobce potravinářských polotovarů. Knedlíků, palačinek a bramboráků.

Libušina 4778, Chomutov

Pekárna Chomutov, a.s.

Výroba pečiva.

Na Bělidle 1144/16, Chomutov

Proma Steel, s.r.o.

Prodejce hutního materiálu a výrobce drátěných předmětů.

Revoluční 20/24, Chomutov

C.A. sdružení

Výrobce železářského zboží.

Pražská 702/10, Chomutov

FERROSPED, s.r.o.

Výroba a montáž výztuží do betonu. Obrábění kovů a výroba strojních součástí, stříhání plechů na nůžkách do tloušťky 16mm, dělení materiálu.

Haškova 3438/4, Chomutov

IPMEDIA, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti řešení páteřních spojů pro ISP. Prodej antén, síťových prvků a Wi-Fi zařízení.

28. října 1025/1, Chomutov

Hillside Plastics, s.r.o.

Dodáváme plastové komponenty pro automobilový a spotřební průmysl.

Pražská 585, Chomutov

Duno, s.r.o.

Vyrábíme kovový nábytek, sedací systémy a svařování.

Dukelská 1278, Chomutov

Bohumil Koptiš - výroba lahůdek

Vyrábíme lahůdky, obložené pečivo, nakládané hermelíny a utopence.

Mostecká 30, Chomutov

Czech Venti, a.s.

Realizujeme projekty větrných elektráren.

Vršovců 1176/23, Chomutov

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?