Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5

Orrico, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a plastové dveře. Dodáváme a montujeme garážová vrata, hliníková okna, rolety, žaluzie a doplňky oken.

28. října 3649/21, Chomutov

Markoflor

Zahradnictví nabízí maloobchodní i velkoobchoní prodej okrasných jednoletých i trvalých květin a široký sortiment sazenic zeleniny a bilinek.

Pesvice 17, Jirkov

EXE CZ, s.r.o.

Výroba a prodej značkového oblečení EXE. Prodáváme jeansové oblečení a doplňky, trička a košile.

Březenecká 4799, Chomutov

Anna Kannewurf

Výrobce světelných betlémů,vánoční a celoroční bytové dekorace,vonné svíce,květinová dekorace...vzorková prodejna-kamenný obchod-Chomutov. Montážní dílna,montování komponentů v celek.

Revoluční 47/11, Chomutov

POWERSTORE

výrobce a dovozce wellness a SPA kosmetiky. Nabízíme sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, gely proti celulitdě, skořicové zábaly. tělová mléka proti celulitidě, čokoládový program

Školní 1273, Chomutov

Monitoring platební morálky

Nabízíme automatické ověřování a monitoring platební morálky více než 75 000 firem. S pravidelně aktualizovanou a spolehlivou databází snižujete riziko nesplacených pohledávek na minimum.

Okružní 553/5, Klášterec nad Ohří

KERNER, s.r.o.

Vyrábí eurookna IV 68, eurookna IV 78, eurodveře, dřevěná okna, špaletová okna, interiérové a vchodové dřevěné dveře, schodiště. Dále vyrábí dřevěné palety, bedny a řezivo. Zakázková truhlářská výroba. Záruka kvality ISO 9001 a 14001.

Zadní Vinohrady 5412, Chomutov

Selská vejce s.r.o.

Produkujeme konzumní vejce a služby následující. Čerstvými vejci zásobujeme velkoobchodní i maloobchodní sítě, kuchyně a stravovací zařízení.

Raisova 5484, Chomutov

PREFA ŽATEC

Nabízíme výrobu a montáž prefabrikovaných konstrukcí (hal, skeletů) pro občanskou a průmyslovou výstavbu. Výroba dílců pro pozemní a inženýrské stavby, dodávky stropních dutinových panelů, filigrány, kazetové panely, montované garáže, kanalizační program.

Leoše Janáčka 1270, Žatec

Repliky.info

Prodej historických zbraní a mečů katana, funkčních i dekoračních. Dále nabízíme repliky palných zbraní, zbroje a helmice. Vše pro milovníky zbraní, stylové vybavení interiéru, široká nabídka dárkových předmětů, kostýmů. Luky, kuše a příslušenství.

Račetice 161, Račetice

L2M - rolety, s.r.o.

Jsem výrobce a dodavatel okenních rolet, rolovacích vrat a mříží, vjezdových bran a pohonů, hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a fasád. Dodáváme garážové a průmyslové vrata a veškeré produkty firmy HÖRMANN. Nabízíme montáž, servis a osobní přístup.

Droužkovická 333, Údlice

PETR BUREŠ

Vyrábí a prodávají homologované nerezové ochranné rámy. Nerez doplňky a příslušenství pro off-road automobily a motocykly. Dále nerezové oceli do stavebnictví. Nerez zábradlí, madla, schodiště, žebříky, atypické konstrukční prvky, vše z nerezu.

Drmaly 8, Vysoká Pec

Titanovepanve.com

Prodávají a nabízí titanové, nerezové, keramické a diamantové hrnce, pánve a nádobí. Kuchyňské nádobí, fondue, tlakové hrnce, grily na kuřata i odšťavnovače. Zboží zaváží do 24 hodin po celé ČR zdarma.

Hrušovany 61, Hrušovany

Radim Solnický - Andys

Velkoobchod s dětským zbožím. Na český trh výhradně uvádíme kolekce renomovaných francouzských značek Babymoov, Baghera, Bawi a Olmitos. V nabídce máme hračky, jídelní a kojenecké potřeby, plechová šlapací autíčka a odrážedla.

Lípová 2666, Žatec

Kebek, s.r.o.

Velko-maloobchod spojovacího materiálu. Import standardů (šrouby, matice, podložky) od výrobců z celého světa. 15.000 položek k dodání ihned. Vlastní výroba výkresových součástí obráběním a lisováním. Individuální řešení logistiky dodávek.

Pražská 5382, Chomutov

NACK, s.r.o.

Návrh, výroba a prodej těsnění - těsnicí desky (klingerit), pryže, přírubová a tvarovaná těsnění, ucpávkové šňůry a kroužky, teflon, teflonové pásky, těsnění obalovaná, celokovová a hydraulická. Dodáváme tlakové a tlakosací hadice vč. příslušenství.

Ruská 75/15, Chomutov

Severočeské pískovny a štěrkovny, s.r.o.

Výrobce kamene a drti.Výroba písku a štěrku.

Chbany-Roztyly 3, Chbany

RV Mont - Stínící technika

Nabízíme stínicí techniku. Vyrábíme horizontální žaluzie pro plastová okna a sítě proti hmyzu. Dodáváme vertikální látkové žaluzie, interiérové látkové rolety, žaluzie a rolety do střešních oken, venkovní žaluzie a rolety. Výroba, prodej a montáž.

Na Moráni 4969, Chomutov

rt steel, s.r.o., s.r.o.

Prodej hutního materiálu, zejména trubek, potrubních dílů a výkovek. Dále především legované ocele kotlové jako WB36, P91, P92, 10CrMo9-10, 13CrMo4, 15128 a další. Nabízíme broušení a dělení trubek.

Čelakovského 4297, Chomutov

Busch Helmets, s.r.o.

Vyrábíme cyklistické helmy a přilby. Máme on-line obchod a velkoobchod cyklistických helem.

Pražská 5494, Chomutov

Koda, s.r.o.

Jsme pila, dřevovýroba, truhlárna. Vyrábíme dřevěné obaly, bedny, palety, protihlukové panely, vazníky, řezivo, krovy, sněhové zábrany, podlážky. Nabízíme truhlářské výrobky, balkony, pergoly, altány, truhlíky, zástěny, mříže, ploty, dětská hřiště. IPPC.

Blatno 118, Blatno

Eximet Plast, spol. s r.o.

Vyrábí plastová okna a dveře až v 5-ti komorovém provedení se systém KBE. Provádí montáže plastových oken a dveří včetně příslušenství: žaluzie, parapety, rolety, sítě proti hmyzu. Nabídky vypracujeme zdarma.

Libočanská 925, Žatec

METALL QUATRO, spol. s r.o.

Výrobce, prodejce, montáže: kuchyňské linky na míru, zakázkový nábytek, kvalitní plastová(profily VEKA), hliníkové okna, dveře, dřevěná eurookna, levné certifikované lešení MQ2.

Vysoká Pec 2, Vysoká Pec

Remei CZ, spol. s r.o.

Vyrábí tekuté a práškové barvy (pigmenty) do betonu, přísady jako jsou plastifikátory, urychlovače, zpovalovače, provzdušňovadla a prostředky na vymývání betonu (vymývací papír, laky, pasty). Zajišťují dávkovací a stříkací zařízení.

Spořická 4751, Chomutov

NORD-LOCK, s.r.o.

Výroba upevňovacího a spojovacího materiálu.Výroba a prodej systému jištění šroubových spojů, který zabraňuje jejich samovolnému uvolnění následkem vibrací a rázů.

Spořická 1874/39, Chomutov

Atik

Vyrábí a prodávají kuchyňské linky. Nabízí kuchyně, spotřebiče, nádobí, hrnce, nože, sklo, porcelán. Výroba a montáž gastro kuchyní. Pro ženy koutek bižuterie.

Št. kpt. Kouby 2138/24, Chomutov

K&L Profi, s.r.o.

Velkoobchodní prodej materiálu pro inženýrské, dopravní a pozemní stavby.

Lounská 2402, Žatec

Atecko, s.r.o.

Výroba a prodej plastových výrobků.

Jakubská 250, Žatec

Ivo Kadavý - Zpracování produktů rostlinné výroby

Rostlinná výroba kombinovaná se živočišnou výrobou.

Liběšice 5, Liběšice

IZOS, s.r.o.

Výroba izolačních skel.

Velichov 1, Žatec

Aluminium centrum, s.r.o.

Provoz velkoobchodu a maloobchodu s hliníkem a neželeznými kovy.

Purkyněho 1161, Žatec

Jan Bartoš Zpracování produktů rostlinné výroby

Rostlinná výroba a prodej zemědělských komodit.

Radíčeves 40, Žatec

Chmelcompany, spol. s r.o.

Výroba a prodej zemědělských produktů a služeb.

Jana Herbena 1653, Žatec

SK Bohemia, spol. s r.o.

Výrobce obalů z textilu, kůže, pryže a plastických hmot.

Alešova 1042/3, Vejprty

Ranko, spol. s r.o.

Výrobce pečiva.

Přísečnická 991/1, Vejprty

Vít Hajšo-Výroba masných výrobků

Výrobce masných výrobků.

Hora Svatého Šebestiána 4, Hora Svatého Šebestiána

Ing. Ivana Kulhánková - Zpracování produktů rostlinné výroby

Zpracování a prodej produktů rostlinné výroby.

Rudé armády 5, Droužkovice

Karel Vinter- Výroba vitráží

Výroba vitráží.

Rudé armády 76, Droužkovice

Diana Zahrádková - Výroba pečiva

Provozování pekařství a cukrářství.

Moskevská 163/24, Vejprty

LINX, s.r.o.

Výroba obalů z papíru a lepenky.

Boženy Němcové 893/14, Vejprty

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?